Bagel, czyli wielofunkcyjna miarka w wersji smart Niezależnie od tego czy pomiary są dla Ciebie chlebem powszednim (na przykład z racji wykonywanej pracy) czy też, jak większość z nas, korzystasz z miarki od czasu do czasu, na pewno docenisz uniwersalność nowego produktu Bagel-Labs. Koreański startup stworzył Bagel, miarkę łączącą zalety kilku narzędzi pomiarowych.

Bagel-Labs wystartowało z pomysłem mulitfunkcjonalnej miarki na portalu crowdfundingowym KickStarter i w błyskawicznym tempie (pierwszy tydzień) zebrali dziesięciokrotność założonego w kampanii celu. Już w sierpniu pierwsze miarki Bagel trafią do osób, które zdecydowały się wesprzeć projekt. No dobrze, ale o co właściwie tyle hałasu?

 

Bagel czyli stara dobra miarka, dostosowana do potrzeb dzisiejszych czasów

Na pierwszy rzut oka Bagel wygląda jak zwyczajna miarka, jednak nie dajmy się zwieść pozorom. To urządzenie potrafi znacznie więcej niż jego pierwowzór.

Trzy warianty pomiaru
Najważniejszą „supermocą” Bagel jest połączenie możliwości kilku narzędzi w jednym. W zależności od potrzeb, możemy skorzystać z jednej z trzech metod pomiarowych.

 

Bagel, czyli wielofunkcyjna miarka w wersji smart - string1. Linka jest opcją najbardziej elastyczną, która sprawdza się szczególnie podczas mierzenia zakrzywionych powierzchni.

 

 

 

Bagel, czyli wielofunkcyjna miarka w wersji smart - wheel22. Kółko jest idealną opcją kiedy mamy wolną tylko jedną rękę oraz kiedy przedmiotem pomiaru są obiekty o nieregularnych kształtach.

 

 

 

 

Bagel, czyli wielofunkcyjna miarka w wersji smart - remote3. Dalmierz laserowy pozwala zmierzyć odległość do obiektów oddalonych o maksymalnie 5m.

 

 

 


Wyniki pomiarów dokonywanych dowolną z powyższych metod pojawiają się na wyświetlaczu. Co więcej, możemy zapisać je w pamięci urządzenia, a także dodać wiadomości głosowe, które posłużą jako tagi, umożliwiające szybkie odszukanie danych i sprawdzenie, czego dotyczyły.

Smart-miarka
Bagel może przechować w pamięć wewnętrznej wyniki 100 pomiarów. Istnieje także możliwość eksportu wyników do dedykowanej aplikacji mobilnej. Bateria wytrzymuje do 24h, a przy użytkowaniu non-stop bez przerwy, czas działania to ok. 8h.

 

Nadal można wesprzeć kampanię i kupić Bagel taniej

Kampania Bagel-Lab nadal trwa, więc jeżeli Bagel to produkt, który planujesz nabyć, warto zrobić to przez KickStartera… będzie taniej. Zachęcamy do odwiedzenia strony kampanii oraz oficjalnej strony internetowej startupu Bagel-Labs.