Farby z Motylkiem - Pastelowy Świat - FachowaBudowa.PL Marka „Farby z motylkiem” funkcjonuje na naszym rynku od 2010 roku, jednak miejsce, w którym powstają sprzedawane pod nią produkty, ma znacznie dłuższe tradycje. Invest Park Hajduki w Chorzowie, bo o nim mowa, zajmuje teren dawnych zakładów chemicznych. Znakomite farby produkowano tam już pod koniec XIX wieku. „Farby z motylkiem” są próbą odtworzenia rynkowej pozycji chorzowskich farb. Jak na razie całkiem nieźle się to udaje. Na sklepowe półki trafiła właśnie nowa kolekcja farb – „Pastelowy Świat”.

Pastelowy Świat to aż 22, najmodniejsze w tym roku, kolory. Ich doborem zajęli się architekci. Zadbali o to, by barwy były proste w łączeniu, a co za tym idzie, ułatwiały projektowanie zarówno nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Farby Pastelowy Świat oparte są na trwałych żywicach akrylowych odpornych na polaczenie zmyslowej zurawiny i szafranu tureckiegozmywanie. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w przedpokojach jak i pokojach dziecinnych. Farby akrylowe zapewniają również optymalną oddychalność oraz charakteryzują się doskonałą przyczepnością do podłoża.

Wyroby „Pastelowy Świat” dostępne są w opakowaniach 2,5 oraz 5 litrowych.

Więcej o farbach „Pastelowy Świat” oraz sieci ich dystrybucji znajdziecie na www.farbyzmotylkiem.pl.